KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11554469
nr 1155 4469
Primus Mortimer Pettersson
(1895-1975), Sverige
Blandteknik, Eka. Signerad PMP, 20x29 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 15 januari 2018
kl 19:41:45
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.800 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
Primus Mortimer Pettersson
Läs mer om Primus Mortimer Pettersson